CTP Işık Perdesi  | 0850 221 48 54

CTP Işık Perdesi

CTP ışık perdesi iki ya da daha fazla fotoelektrik ışın kullanan özel fotoelektrik cihazlardır. Bu sensör çeşitleri karşılıklı ışınlar ya da ayrı bir gönderici ve alıcı reflektörler ile kullanılır. 

CTP Isik Perdesi 1
Fiberko

Fiberko firmamız tarafından üretilen CTP ışık perdesi, sistemde yüksek güvenlik durumu gerektiren insan uzuvlarını korumak ya da ürün saydırma, algılama gibi amaçlar doğrultusunda kullanılır.

Karşılıklı olarak RX ve TX olarak iki modülden meydana gelmekte olup her iki modül arasına cisim girmesi durumunda sensör bariyeri milisaniyelik zaman dilimleri içerisinde çıkış tipi modeline göre sisteme bilgi gönderimi yapmaktadır.

CTP Işık Perdesi Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

CTP ışık perdesi günümüz dünyasında neredeyse her ülkede fabrika personelinin güvenliğini korumak için kullanılır. Bu ürünler bir tehlikenin etrafında sanal bir bariyer oluşturan güvenlik cihazları olarak bilinmektedir. 

CTP Isik Perdesi 2
Fiberko
  • Firmaların olası can ve mal kayıplarına karşı alabildiği avantajlı bir önlem mekanizmasıdır. Bu sebepten dolayı akla gelebilecek her sektörde yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. 
  • Bu sisteme en fazla ihtiyaç duyulan alanların başındaysa risk faktörü barındıran çalışma sahaları gelmektedir. Kesme ve pres makineleri bu sistemin büyük oranda kullanıldığı örnekler olarak kabul edilirler. Bu noktada alınan önlem sayesinde istem dışı gelişen insani müdahalelerin ve bunun olumsuz sonuçlarının önüne geçilir.
CTP Isik Perdesi 3
CTP Işık Perdesi
  • CTP ışık perdesi robot kullanılan ya da nakliye yapılan firmalar tarafından talep gören bir mekanizmadır. Bu mekanizma sayesinde kolilerin yanlış, eksik ya da fazla dizilmesi önlenmektedir. Robotların çalışma alanları sınırlandırılmaktadır.

Neden Fiberko Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

CTP ışık perdesi hem can hem de mal güvenliği sağlayabilmek açısından oldukça önemli bir mekanizmadır. İş ve işçi sağlığı göz önüne alındığı zaman bu mekanizmanın ne kadar değerli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Fiberko firmamız tarafından üretilen ve satışa sunulan cam elyaf takviyeli ışık perdesi seçenekleri firmaların vazgeçilmez koruyucu fotoelektrik cihazlarıdır.

CTP Isik Perdesi 4
CTP Işık Perdesi

İstenilen adrese en kısa süre içerisinde güvenilir bir şekilde teslim edilen CTP ışık perdesi modelleri ve diğer kompozit ürün çeşitleri Fiberko firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Fiberko firmamız uzman ekipleri ile iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir