CTP Kar Siperi Fiyatları | 0850 221 48 54

CTP Kar Siperi Fiyatları

CTP kar siperi fiyatları Fiberko uzman ekiplerimiz tarafından istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. 

Üretime göre belirlenen CTP kar siperi fiyatları nitelik ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Boyutlarının ve sipariş sayısının da etkili olduğu CTP kar siperi fiyatları için detaylı bilgiyi Fiberko uzman ekiplerimizden alabilirsiniz.

CTP Kar Siperi Fiyatlari 1
CTP Kar Siperi Fiyatları

CTP kar siperi, rüzgarla ve dış etkenlerle sürüklenen karlardan yolların kapanmasını ya da tehlikeli hale gelmesini önlemek amaçlı kullanılan ve çelik tel üzerine PVC kaplı, zincir ağları içerisindeki plastik lamaları birbiri ile uyumlu bir şekilde bütünleştiren flexible bir sisteme sahiptir. Farklı yüksekliklerde ve istenilen uzunlukta üretilebilen sistemlerdir.

Karayolları yönetmeliğine uygun bir şekilde cam elyaf takviyeli kar siperi imalatı ve seri üretimi yapan Fiberko firmamızın uzman ekipleri CTP kar siperi fiyatları konusunda müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

CTP Kar Siperi Fiyatlari 2
CTP Kar Siperi Fiyatları

Karayolları Yönetmeliğine uygun olarak üretilen CTP kar siperi fiyatları konusunda birçok sebepten dolayı farklılık göstermektedir. Sizlere özel olarak belirlenen CTP kar siperi fiyatları konusunda daha sağlıklı ve daha güvenilir hizmet almak için ekiplerimiz bir telefon uzağınızda!

Özellikle kış aylarında kar temizleme işlemi için kullanılan özel ekipmanlarla donatılmış araçların işletme maliyeti, cam elyaf takviyeli plastik kar siperi çeşitlerinin kurulum maliyetine göre zamanla daha yüksek olabilmektedir.

CTP Kar Siperi Nerelerde Kullanılır?

Kar, toz rüzgar ya da benzeri etkenlerin etkilerini minimuma indirmek istenilen  tüm açık alanlarda gerekli mühendislik hesap ya da tasarımlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

CTP Kar Siperi Fiyatlari 3
Fiberko
  • Karayolları kenarları
  • Askeri tesisler
  • Havaalanları etrafı ya da pist çevreleri
  • Otogarlar
  • Spor tesisleri etrafı

Neden Fiberko Firmamızla Çalışmalısınız?

Fiberko firmamızın uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler geniş kitlelere en kısa süre içerisinde en doğru şekilde aktarılmaktadır. 

CTP Kar Siperi Fiyatlari 4
Fiberko

Cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzemenin profesyonel olarak her şekilde üretildiği Fiberko firmamız başarılı ve uzun ömürlü kompozit ürünleri her alanda kullanıma sunulmaktadır. CTP kar siperi üretimi ve satışı konusunda profesyonel olarak hizmet sunan Fiberko firmamız kişiye özel sunduğu CTP kar siperi fiyatları için uzman ekiplerimiz ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir