CTP Kompozit Bursa | 0850 221 48 54

CTP Kompozit Bursa

CTP kompozit Bursa firmaları arasında hizmet veren Fiberko firmamız geniş kitlelere hizmet imkanı sunmaktadır.

CTP Kompozit Bursa 1
Fiberko

CTP kompozit Bursa firmaları içerisinde üst düzey hizmet imkanı sunan Fiberko firmamız uzman ekipleri ile birlikte Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir ya da Kocaeli gibi birçok şehrimize geniş lojistik ağı sayesinde hizmet sunmaktadır. 

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında hizmet sunan Fiberko firmamız başarılı çalışmalarını yaygınlaştırarak CTP kompozit Bursa firmaları içerisinden ön plana çıkmaktadır. 

CTP Kompozit Nedir?

CTP kompozit malzeme, plastik malzemenin esnekliği ve cam elyaf maddenin gücü ile birleşerek ortaya çıkan yüksek mukavemet değerine sahip olan yapı malzemesidir.

CTP Kompozit Bursa 2
CTP Kompozit Bursa

Birbirini tamamlayarak ortaya üstün özellikleri koyan cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzeme son derece kullanışlı ve çok amaçlı kullanıma uygun olan yapı malzemesi haline gelmektedir.

Cam elyaf ve taşıyıcı polimer bir araya geldiği zaman oluşan eşsiz ctp kompozit malzeme neredeyse her sektörün ve her alanın vazgeçilmez tercihi olmuştur. 

CTP Kompozit Bursa 3
CTP Kompozit Bursa

CTP kompozit Bursa firmaları içerisinden kompozit üretimi alanında oldukça başarılı olan Fiberko firmamız ctp kompozit nedir sorusuna cevap veriyor. 

CTP Kompozit Bursa Firmaları Neden Tercih Edilir?

CTP kompozit Bursa firmaları, cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzeme seçeneklerine göre tercih edilerek istek ve ihtiyaçları karşılamaktadır. 

Müşterilerin düşüncelerini önemseyerek hizmet sunan Fiberko firmamız, hizmet politikası ile ön plana çıkarak 10 yılı aşkın süredir kompozit dünyasında yerini almaktadır. 

CTP Kompozit Bursa 4
Fiberko

Başarılı çalışmalarını güven ve samimiyet ile tescilleyen Fiberko uzman ekipleri adını referansları ve projeleri ile sizlere sunmaktadır. 

Fiberko firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri CTP kompozit Bursa firmaları arasında sizlere sunmayı başarmaktadır. 

Kısa süre içerisinde seri üretim imkanıyla üretilen cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitleri toplu siparişlerde istenilen adrese teslim edilmektedir.

CTP Kompozit Bursa 5
CTP Kompozit Bursa

Geniş lojistik ağının sunduğu her yöne ulaşım imkanı sayesinde Türkiye’nin her noktasına ulaşmakta sorun yaşamıyoruz. Dünyada birçok noktaya erişim sağlayan CTP kompozit Bursa firmaları üst düzey hizmet sunmaktadır. 


Cam elyaf takviyeli plastik kompozit ve kompozit ürün çeşitlerinin boyutları, ebatları ya da özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz için sipariş vermek için Fiberko internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir