CTP Kompozit Ne İşe Yarar ? – Çok Amaçlı Malzeme | 0850 221 48 54

CTP Kompozit Ne İşe Yarar ?

CTP Kompozit Ne İşe Yarar ? sorusuna detaylı cevapları vermek için daima nitelikli bilgileri sunan Fiberko firmamız sizlere birçok alanda yardımcı olmaktadır. 

CTP Kompozit; cam elyaf takviyeli plastik yani CTP olarak bilinmektedir. Cam elyafı ile taşıyıcı bir matris reçinenin birleştirilmesi sonucu ile elde edilen kompozit bir malzemedir. 

Tekli ve çok amaçlı kullanımlarda tercih edilen dayanıklı ve yüksek verime sahip olmayan, ikili işlemlerde erimeyen malzemeleri uygulama ya da montaj alanlarında kullanmak oldukça zor bir işlemdir. 

CTP Kompozit Ne Ise Yarar
CTP Kompozit Ne İşe Yarar ?

Fiberko firmamızın kaliteli ve başarılı bir şekilde ürettiği CTP kompozit malzemeler üstün nitelik özellikleri gösterecek derecede uygun malzeme olarak kullanılır. CTP Kompozit ürünleri tercih etme sebepleri oldukça fazladır.

CTP Kompozit cam elyaf takviyeli plastik malzeme olduğu için ortam koşullarına dayanıklıdır. Yüksek esneklik formuna sahip olmasına rağmen yeterli mekanik dayanıma sahip olmayan plastik ile, yüksek mekanik dayanımlı cam elyafının bir araya getirilmesi sonucunda elde edilen üstün nitelikli bir kompozit mühendislik malzemesidir.

CTP Kompozit Ne Ise Yarar 2
Fiberko
  • Birkaç matris malzemenin bir araya gelmesinden meydana gelmektedir.
  • Her matris malzemenin kendi fiziksel özelliklerinin avantajlarını taşıması etkilidir. 
  • Ortak matris malzemenin fiziksel özellik bileşkesini oluşturması olarak ifade edilebilir. 

Neden Fiberko Firmamızı Tercih Etmelisiniz ?

Fiberko firmamız uzun yıllardır CTP kompozit ve CTP ızgaralar alanında üst düzey hizmet sunan kaliteli ve başarılı bir firmadır. Üstün hizmet kalitesi ve başarılı projeleri sayesinde adını geniş kitlelere duyuran Fiberko firmamız CTP kompozit, CTP ızgara ve CTP kompozit ürünleri alanında çalışmalarını devam ettirmektedir. 

CTP Kompozit ürünleri dilediğiniz alana ve adrese teslimat yapabilmemiz sayesinde nakliye problemi yaşamadan hizmet sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran Fiberko firmamıza internet sitemizde yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir