CTP Kompozit Üretici Firmaları  | 0850 221 48 54

CTP Kompozit Üretici Firmaları 

CTP kompozit üretici firmaları arasında hizmet imkanı sunan Fiberko firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri geniş kitlelere profesyonel bir şekilde aktarmaktadır. 

CTP Kompozit Uretici Firmalari 1
CTP Kompozit Üretici Firmaları 

Cam elyaf takviyeli plastik kompozit üretimi ve kullanımı alanında birçok sektörde ve alanda hizmet sunan Fiberko firmamız başarılı projelere imza atmaktadır.

CTP kompozit üretici firmaları ve kullanıcıları kompozit malzemeleri ekonomiye, doğaya ya da sürekliliğe olan faydaları sebebi ile sık olarak kullanılması ve üretilmesi tercih edilmelidir.

CTP Kompozit Üretici Firmaları Neden Üretim Yapar?

CTP kompozit üretici firmaları cam elyaf takviyeli kompozit malzemeyi günümüzde her sektör kullandığı için profesyonel bir şekilde üretmektedir. 

CTP Kompozit Uretici Firmalari 2
CTP Kompozit Üretici Firmaları 

Plastik malzemenin son derecede gelişmiş ve kaliteli olduğu hali olan cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzeme kullanım açısından pratikliği ve uzun ömürlü olması sayesinde CTP kompozit üretici firmaları tarafından üretilmektedir. 

CTP Kompozit Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Cam elyaf takviyeli kompozit malzemenin kullanım alanları olarak günümüzde en çok tercih edilen sektörler inşaat ve mühendislik sektörleridir.

CTP Kompozit Uretici Firmalari 3
Fiberko
  • Gemicilik ve denizcilikte inşa ve bakım sektörleri,
  • Liman ve denizcilik tesislerinin inşa, bakım, onarım ve yenileme sektörleri, 
  • Bina ya da apartman inşa, bakım ve onarım sektörleri, 
  • Karayolları genelinde yol yapımı, düzenlemesi, bakım ve onarım sektörleri, 
  • Ev aletleri üretimi, tasarlanması ve uzay teknolojisi,
  • Sağlık sektöründe diş dolgusu yapımında,
  • Spor malzemesi imalatında yüksek atlama sırıkları, tenis raketleri, sörf, yarış tekneleri, kayak çeşitleri yapımında kullanılmaktadır.
CTP Kompozit Uretici Firmalari 4
CTP Kompozit Üretici Firmaları 

Cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzemenin kullanımının tercih edilmesi diğer malzemelere ya da bileşenlere göre her alanda üstün özelliklere ve niteliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Neden CTP Kompozit Üretici Firmaları Arasından Fiberko Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Fiberko firmamızın uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler müşterilerimize direkt olarak aktarılmaktadır. Daima müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak hizmet imkanı sunan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet imkanı sunmaktadır.

CTP Kompozit Uretici Firmalari 6
Fiberko

Geniş lojistik ağı ile birlikte Türkiye’nin her noktasına hizmet imkanı sunan Fiberko firmamız istenen adrese teslim ederek siparişlerinizi en kısa süre içerisinde tamamlıyor. CTP kompozit üretici firmaları arasından tercih edebileceğiniz Fiberko firmamız uzman ekipleri hizmet vermek için bir telefon uzağınızda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir