CTP Panel – Hijyenik Yapı Malzemesi | 0850 221 48 54

CTP Panel Yapan Firmalar

CTP Panel

CTP Panel Yapan Firmalar arasından alanında profesyonel ve başarılı hizmeti sunan Fiberko firmamız CTP ve kompozit sektöründe adını duyurmaktadır. 

CTP panel yapan firmalar içerisinde en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunan Fiberko firmamız geniş kitlelere müşteri önceliği ilkesi eşliğinde hizmet vermektedir.

CTP Panel 1
CTP Panel Yapan Firmalar

CTP Panel Nedir ?

CTP Panel cam elyaf takviyeli plastik birleştirici malzeme olan doymamış polyester reçine ile bir araya getirilerek meydana getirilen inşaa malzemesidir.

Hijyenik ve uzun ömürlü bir alan isteyen kişi ya da kurumların tercihi olan CTP Panel yüksek nitelikli malzeme olarak CTP Panel Yapan Firmalar aracılığıyla sunulmaktadır.

Mühendislik harikası olarak üretilen cam elyaf takviyeli plastik panel malzemeler kimyasal ve mekanik açıdan yüksek dayanıma sahiptir. 

Isı dayanım açısından oldukça yüksek değere sahip, esneklik ve elastikiyet açısından kullanışlı bir malzeme olan CTP Panel basit kalıplama teknikleri ile elde edilmektedir. 

CTP Panel Nerelerde Kullanılır ?

Yeni nesil yapı malzemesi olarak tercih edilen CTP Panel bina içi ve dışı ihtiyaçlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Evlerde, iş yerlerinde ya da birçok sektörde tercih edilen CTP panel, CTP panel yapan firmalar üzerinden sizlere sunulmaktadır.

  • Depolama alanları 
  • Medikal sektör
  • Hastane ameliyathaneleri ya da klinikler
  • Ticari mutfaklarda yapı malzemesi 
  • Gıda endüstrisinde yapı malzemesi
  • Mobil ev yapımı malzemesi
  • Et kesim tesisleri 
  • Halı ve araç yıkama tesisleri
CTP Panel 2
Fiberko

CTP panel, hijyenik olması nedeniyle yüzeyinde herhangi bir gözenek barındırmadığı için oldukça verimlidir. Tozlanma ya da kirlenme seviyesi oldukça düşük olduğu için kullanılacak aksesuar ve detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

Neden Fiberko Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Yapısal CTP panel malzemeleri yüksek teknik bilgi gerektiren ve kaliteli üretim standartları barındıran Fiberko firmamız aracılığıyla CTP ürünleri alanında uzman ekiplerimiz tarafından proje taleplerinize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. 

CTP panel yapan firmalardan hizmet almak istiyorsanız Fiberko internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir