CTP Prefabrik Yapılar | 0850 221 48 54

CTP Prefabrik Yapılar

CTP prefabrik yapılar; duvar, pencere gibi bütün yapı parçalarının fabrika içerisinde cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzemeden üretilmektedir. 

CTP prefabrik yapılar bir ya da iki katlı olacak şekilde istenilen ya da tercih edilen metrekare ve oda yerleşim planına göre Fiberko firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

CTP Prefabrik Yapilar 1
CTP Prefabrik Yapılar

CTP prefabrik yapılar içerisinde ses ve ısı yalıtımı yapılabilmektedir, elektrik tesisatı ve kanalizasyon sistemi kurulup kullanılmaktadır. Yerleşim planına uygun bir şekilde tasarlanabilen prefabrik evler istenildiği zaman sökülerek başka bir yere ya da başka bir kullanım alanına nakil edilebilir ve yeniden kullanıma hazırlanabilir. 

Fiberko firmamızın profesyonel ekiplerinin en kısa süre içerisinde tamamlayarak istediğiniz alana teslim ederek kurduğu ctp prefabrik yapılar sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. 

CTP Prefabrik Yapilar 2
CTP Prefabrik Yapılar

Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre özen ve dikkat içerisinde üretilen parçalar monte edilerek ctp prefabrik yapılar inşa edilmektedir. Bu sebeplerden dolayı ctp prefabrik yapılar ve evlerin özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 1 hafta içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır. 

Monte edilme ve kurulum aşamalarından başka bir inşaat süreci gerektirmediği ve daha düşük maliyetli olduğu için tercih edilen bu ctp prefabrik yapılar, kullanılan malzemenin kalitesine, niteliğine bağlı olarak ömrü ise ortalama 40 yıl ya da 60 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

Neden CTP Prefabrik Yapılar Tercih Edilmelidir?

CTP prefabrik yapılar uzun ömürlü olması sebebi ile tercih edilmelidir. Taşınabilir olan ctp prefabrik yapılar kolay bir şekilde monte edilerek kurulmaktadır. 

CTP Prefabrik Yapilar 3
Fiberko
  • Portatif yapıya sahiplerdir.
  • Konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sağlanmaktadır. 
  • İnşaat gerektirmeden en kısa süre içerisinde tamamlanabilir. 
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler kullanılmaktadır. 
  • Güvenilir ve doğaya zarar vermeyen yapıları vardır. 
CTP Prefabrik Yapilar 4
Fiberko

Fiberko firmamızın uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler uzman ekiplerimiz tarafından geniş kitlelere ulaşmaktadır. Cam elyaf takviyeli plastik kompozit malzeme çeşitleri kullanılarak yapılan ctp prefabrik yapılar son zamanların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. 
Dilediğiniz alana ve adrese en kısa süre içerisinde teslim edilen ctp prefabrik yapılar yine en kısa süre içerisinde hazırlanarak kurulur. Dilediğiniz özelliklere sahip olan ctp prefabrik yapılar için detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Fiberko firmamız ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir