CTP Tabela  | 0850 221 48 54

CTP Tabela 

CTP tabela; firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denmektedir. 

Yapımında ve üretiminde kompozit malzeme kullanılan tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden birçok çeşitleri ve renkleri mevcuttur.

CTP Tabela 1
CTP Tabela

CTP tabela çeşitleri; renklerinin solmaması ve hızlı bir şekilde tabela formu verilebilir. CTP tabela yapısında en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi kompozit malzemedir.

Kompozit ya da cam elyaf takviyeli plastik tabela çalışması kullanılan ekipmanların çeşitliliği yani ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir. İş yerinin ya da CTP tabela çeşitlerinin kullanıldığı alanların ön cephesinde yeni bir hava katacaktır.

CTP Tabela Çeşitleri Nelerdir?

CTP tabela çeşitleri kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. 

CTP Tabela 2
Fiberko
  • Kutu harf (pleksi) tabela çeşitleri
  • Krom harf (paslanmaz) tabela çeşitleri 
  • Totem tabela çeşitleri
  • Çatı tabela çeşitleri 
  • Kompozit tabela çeşitleri
  • Branda (vinil) tabela çeşitleri
  • Pilon tabela çeşitleri 
  • Eczane tabela çeşitleri

CTP Tabela Nasıl Tasarlanmalıdır?

CTP kompozit tabela modelleri tasarlanırken renklerin ve logonun uygun bir oranda CTP tabela içinde kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Fiberko firmamızın grafik tasarım departmanı ve uzman ekipleri beklentilerinizin üzerinde bir tasarım sunmak için yoğun mesai harcamaktadır.

CTP Tabela 3
Fiberko

Özellikle ışıklı bir CTP kompozit kabartma tabela tercih edilir ise tabelanın konumu ya da üzerinde uygulanacak tasarım da göz önünde tutulur.

CTP Tabela Nasıl Yapılır?

İç cephe ya da dış cephe seçeneklerinde oyma CTP tabela rahatlıkla tercih edilebilir. Burada önemli olan tabelanın içinde kullanılan malzemenin kaliteli ürünlerden tercih edilmesidir.

Led aydınlatmanın markası ve kullanılan kompozit bile hangi marka olduğu kompozit ışıklı tabela fiyatı metrekaresini etkilemektedir.

Neden Fiberko Firmamızla Çalışmalısınız?

Fiberko kompozit üretim ve dağıtım firması olarak CTP tabela teknik şartnamesinde ve fiyat sunum dökümanlarında yazan noktalara dikkat ederek üretim yaparız.

CTP Tabela 4

CTP tabela ya da diğer kompozit ürünleri profesyonel olarak üreten Fiberko firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri Türkiye’nin her noktasına başarılı bir şekilde aktarıyor. 

Cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Fiberko firmamızın uzman ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir