CTP Yapı Sektöründe Kullanımı | 0850 221 48 54

CTP Yapı Sektöründe Kullanımı

CTP, yapı sektöründe kullanımı sayesinde tercih edilen kompozit ürün çeşitleridir. Yapı ve inşaat sektöründe birçok marka ve firmanın vazgeçilmezi olan CTP, Fiberko firmamız aracılığıyla geniş kitlelere sunulmaktadır.

CTP Yapi Sektorunde Kullanimi 1
CTP Yapı Sektöründe Kullanımı

CTP yapı sektöründe kullanımı açısından oldukça pratik ve kullanışlı ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.Uzun ömürlü olması ve kullanışlı olması sayesinde birçok sektörün kullandığı cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

CTP yapı sektöründe kullanımı birçok alanda tercih edilmesi açısından oldukça büyük bir artış göstermektedir. Fiberko firmamızın birçok sektörde kullanımı için profesyonel bir şekilde ürettiği cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitleri farklı boyut ve ebatlarda üretilmektedir.

CTP Yapı Sektöründe Kullanımı Neden Tercih Edilir?

CTP ürün çeşitleri yapı sektöründe kullanımı sayesinde diğer plastik ürün çeşitlerine nazaran daha fazla talep görmektedir.

CTP yapı sektöründe kullanımı amacıyla, su geçirmeyen özelliği sayesinde son derece etkili bir izolasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Dış cephe ve çatı panel uygulamaları için fiberglass özellikli malzemenin su geçirmez özelliğinden etkili bir şekilde faydalanılmaktadır.

CTP Yapi Sektorunde Kullanimi 2
CTP Yapı Sektöründe Kullanımı

CTP malzeme çeşitleri  çatı paneli ya da duvar kaplaması şeklinde kullanılırken farklı renk ve ebatlarda şekillendirme imkanı sunmaktadır.

Böylece binaların estetik açıdan son derece şık bir görünüme sahip olmasında etkili olmuşlardır.

CTP Yapi Sektorunde Kullanimi 3
CTP Yapı Sektöründe Kullanımı

Binaların ve yapıların genel mimarisi ile birlikte iç mekan kullanım alanlarında da etkin bir şekilde CTP malzemeler ile beraber fiberglass yarı mamulünün kullanıldığı görülmektedir. Suyun yapıya zarar vermeden en ideal şekilde kullanılması da bu yarı mamül sayesinde mümkün olmaktadır.

Neden Fiberko Firmamızla Birlikte Çalışmalısınız?

Fiberko firmamızın uzun yıllardır kazandığı tecrübe ve deneyimleri profesyonel bir şekilde CTP yapı sektöründe kullanımı ile birlikte geniş kitlelere duyurmaktadır. 

CTP Yapi Sektorunde Kullanimi 4
Fiberko

Alanında kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet imkanı sunan Fiberko firmamız,cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitlerini yapı ve inşaat sektöründe kullanarak daha estetik, daha kaliteli ve daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.

CTP Yapi Sektorunde Kullanimi 5
Fiberko

Geniş lojistik ağı ve hızlı kargolama süresi ile birlikte Türkiye’nin birçok noktasına hizmet imkanı sunmaktadır. Talep ettiğiniz CTP kompozit ürünleri için Fiberko firmamız internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir