“Korozyonu her alanda kontrol altına almak”

Fiberko Hakkımızda

2007 yılından beri sektörde bulunan Fiberko, on yılı aşkın süredir iş hayatında başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Kompozit malzeme üreten şirketimiz gelişen dünyaya ayak uydurarak her alanda yer edinmektedir. Kuruluşundan bu zamana kadar geçen sürede müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazanan Fiberko, CTP sektörünün enleri arasında yer almaktadır. Profesyonel ekibi ve teknik desteği ile kaliteli hizmet sunarak %99.9 oranında memnuniyet yakalamıştır.

CTP KOMPOZİT PROFİLLER, fiberglass dökme ızgaralar ve profiller, fiberglass korkulukların üretiminde aktif rol alarak sınıfında yer edinmektedir. Onlarca kişiye iş veren firma, çözüm odaklı bir prensip benimseyerek iş ortaklarının memnuniyetini düşünmektedir. Ayrıca çalışanlarının her haklarını da göz önünde bulundurmaktadır.

“Geleneksel teknikler kullanılarak yapılan yüksek kaliteli hizmet.”

~ Fiberko CTP Sistemleri

Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti ile tanınan firmamız uluslararası alanda pek çok işi başarı ile yapmıştır. Sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca kendine özgünlüğü ve sınıfının en iyisi olmayı ilke edinmiştir. Fiberko, tecrübesi ve profesyonelliği sayesinde küresel alanda işinin en iyisi olmayı, pazar ağını genişleterek giderek büyüyen bir firma olmayı, geleneksellikle teknolojiyi birleştirerek fark yaratmayı hedeflemektedir.

– Fiberko CTP Sistemleri

f logo