İstanbul CTP Kompozit Fiyatları  | 0850 221 48 54

İstanbul CTP Kompozit Fiyatları

İstanbul CTP kompozit fiyatları sipariş ettiğiniz cam elyaf takviyeli plastik ürün çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Fiberko firmamızın İstanbul CTP kompozit fiyatları boyut ve ebatlara göre değişkenlik gösterirken internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz zaman en doğru fiyatları almak mümkün olacaktır.

Istanbul CTP Kompozit Fiyatlari 1
İstanbul CTP Kompozit Fiyatları

Uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri kompozit sektöründe geniş kitlelere ulaştırmayı başaran Fiberko firmamız inşaat ve mühendislik alanlarında vazgeçilmez markalar arasında yer almaktadır. 

Ürün kalitesine ters orantılı olarak sunulan İstanbul CTP kompozit fiyatları, seri üretim ve çoklu siparişlerde değişkenlik gösteren fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin her noktasına tedarik edilen cam elyaf takviyeli plastik kompozit ürün çeşitleri istediğiniz ebatlarda dilediğiniz adrese teslim edilmektedir. 

Istanbul CTP Kompozit Fiyatlari 2
Fiberko

İhtiyacınıza hitap edecek kompozit ürün çeşitleri genellikle metrekare başına ortalama olarak 350 tl ve 650 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Kaliteden kaliteye bağlı olarak değişen İstanbul CTP kompozit fiyatları detaylı bir şekilde uzman ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

İstanbul CTP Kompozit Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir? 

İstanbul CTP kompozit fiyatları, kompozit ürünlerin kalitesi ve ebatına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 

  • Kompozit panel kalınlığı : 2.5 mm ve 6 mm arasındadır.
  • Kompozit panel genişliği : 1020 mm ve 1250 mm arasındadır.
  • Maksimum üretim boyu : 6000 mm’dir.
  • Standart üretim boyları : 1020 mm – 3200 mm 1250 mm – 3200 mm arasındadır.
Istanbul CTP Kompozit Fiyatlari 3
İstanbul CTP Kompozit Fiyatları

Kullanılacak alana ve kullanım türüne göre değişkenlik gösteren cam elyaf takviyeli plastik kompozit çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Özellikleri ve kaliteleri fiyatlandırma için büyük önem taşımaktadır.

İstanbul CTP kompozit fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan faktörler ürün çeşitlerine göre belirlenmektedir.

Neden Fiberko Firmamız İle Çalışmalısınız?

Fiberko firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri geniş kitlelere kaliteli ürün skalası ile birlikte sunmaktadır. 

Uzman kadrosu, kalifiye işçilik ve profesyonel ürün üretimi ile birlikte istek ve ihtiyaçlarınıza direkt olarak hitap etmektedir.

Istanbul CTP Kompozit Fiyatlari 4
Fiberko

Daima müşteri önceliği gözeterek hizmet veren Fiberko firmamız güvenilir ve hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır.

İstanbul CTP kompozit fiyatları ve kompozit ürünler hakkında detaylı bilgi almak için Fiberko firmamızı arayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir