FİBERKO

Misyon

Fiberko, 2007 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir. Firmanın kalitesi ve uygunluğu müşterilerinin ilgisini çekmektedir ve aynı zamanda aralarında süreklilik sağlamaktadır. Böylece başarı basamaklarını birer birer çıkarak sınıfında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Değerli müşterilerini bilgi birikimi ve ince işçiliği sayesinde memnun etmektedir. Fiberko, başarılı bir şekilde büyümeye devam ederken müşterilerini de beraberinde ilerlemektedir.

vİZYON
FİBERKO

Kaliteli Hizmet Koşulları

hakkında

Fiberko

10 yılı aşkın süredir sektörde söz sahibi olan şirketimiz, kompozit malzemelerin üretiminde başarılara imza atmaktadır. Hayatın her alanında yapıda, inşaatta, otomotivde ve savunma sanayi gibi sektörlerde kullanılır. Biz Fiberko olarak bu alanların her birine 50 bini aşkın ürün satışıyla yardımcı olmaktayız.

Çevre politikalarından ödün vermeden hayatınızı daha kolay bir hale getirmeyi amaçlamaktayız. Oldukça dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile can güvenliğinizi de sağlıyoruz. Kompozit sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve birikimimiz ile müşterilerimize amacına uygun ürünler vadediyoruz.

İletişim

Sorularınızı bize iletebilirsiniz.