Modüler Prizmatik Su Deposu  | 0850 221 48 54

Modüler Prizmatik Su Deposu Nedir?

GRP su deposu ya da modüler prizmatik su deposu birden fazla modüllerin bir araya gelerek oluşturduğu su deposu çeşitleridir. 

İsteğinize göre kullanabileceğiniz açık alanda ya da kapalı alanda kullanılan paslanmaz su deposu çeşitleri diğer su depolarına göre daha sağlıklı ve daha uzun ömürlüdür. 

Moduler Prizmatik Su Deposu 1
Paslanmaz Su Deposu

GRP su deposu ya da paslanmaz su deposu çeşitlerinde kullanılan galvaniz malzeme ya da paslanmaz çelik, suyun sağlık standartlarına en uygun bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır. 

Modüler prizmatik su deposu seçenekleri uzun ömürlü olarak tercih edilmesinin sebepleri arasında kullanılan materyal ve malzemelerin kolay deforme olmaması gelir. 

Özellikleri sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz modüler prizmatik su deposu modelleri, prizmatik modüller şeklinde üretilmesinden dolayı 1,25 m³ ile 1000 m³ arasında bir alanda isteğe bağlı olarak üretilebilir. 

İhtiyacınıza uygun bir grp su deposunu kullanırken tercih ettiğiniz zaman kolay bir şekilde modül parça ilave edebilirsiniz.

Modüler Prizmatik Su Deposu Kullanım Avantajları Nelerdir ?

Modüler prizmatik su deposu ve GRP su deposu çeşitlerinin, üretim malzemelerinin paslanmaz olması tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. 

Moduler Prizmatik Su Deposu 2
GRP Su Deposu
  • Fiberko firmamız tarafından galvaniz malzeme ya da paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modüler prizmatik su deposu modelleri, parçalar halinde imal edildiği için kolay montaj imkanına sahiptir. 
  • Açık alanlarda ya da kapalı alanlardaki rahat ve kolay bir şekilde tercih edilebilmesinin yanı sıra sadece cıvata yardımıyla pratik bir şekilde montajı yapılabilir. 
  • Modüler prizmatik su deposu çeşitleri kurulum aşamasında herhangi bir kaynak yapmaya gerek duyulmayacağı gibi contalar yardımı ile kolay kurulum sağlanabilir.
  • Paslanmaz su deposu çeşitleri demonte edilmesi durumunda üst kısmında bulunan boşaltma vanasından yararlanılabilir. 
  • Grp ya da paslanmaz su deposu parçaları arasında deponun içinde kullanımı tercih edilen sıvıya bağlı olarak seçilen özel contalar vardır. Bu esnek contalar sayesinde tüm parçalar birbirine sıkıca bağlanır ve sıcak değişimleri olsa dahi sızıntı yapmaz. 
  • Modüler grp su deposu içinde kullanılan parçalardan oluştuğu için zamanla zarar gören bir parça olursa kolay bir şekilde değiştirilebilir.
Moduler Prizmatik Su Deposu 3
Modüler Prizmatik Su Deposu

Fiberko firmamız tarafından profesyonel bir şekilde üretilmekte olan modüler prizmatik su deposu ya da GRP su deposu çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir